Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
psyychousek

Žádost na admina | Fun Ultimate M-Reset

Recommended Posts

1 • Je mi 14 let (24.4 - 15let)

2 • Na serveru nemám žádný ban, mute.

3 • Na serveru, kde chci působit jako admin (Fun  Ultimate | Monthly Reset), mám odehráno více jak 80hodin. (Hrával jsem na funech ještě na starém učtě, kde jsem měl nahráno 500hodin.)

4 • Nikde jinde už admina nevlastním.

5 • Pravidla a příkazy na serveru znám,  a pravidla jsem schopný dodržovat.

6 • Když přijdu na server, tak pozdravím a začnu komunikovat s hráči, takže v tomto nevidím problém.

7 • Jako admin bych chtěl působit na Fun  Ultimate | Monthly Reset.

8 • Tak jeden z hlavních důvodu proč bych se chtěl stát adminem, tak je ten, že na serveru se nachází větší počet podvodníčků, kteří prostě musí cheatovat. A jak si všímam (i hráči) tak na Fun  Ultimate | Monthly Reset nehrají moc adminé, možná se pletu, ale když tam jsem, tak tam žádného nepotkávám. Já hraji na funu ve svém volném čase (kterého mám mnoho) hoodně, a byl bych 4 - 8 hodin denně aktivní, což si myslím, že by mohlo pomoct. Ještě tu napíšu něco o sobě : Jak jsem již psal, je mi 14 let (zanedlouho 15), nehraji žádný sport. Jsem ochotný pomoct, když ten člověk není otravný, a neptá se furt dokola na stejnou věc. Na počítači trávím fakt hodně času (Možná až moc). Admina už jsem měl na jednom herním portále, takže tak nějak vím, jak to chodí. 

9 • https://steamcommunity.com/id/gexpsychousek/

10 • Primární učet mám.

+ Znalosti mám pouze v angličtině, slovenštině a čestině. Ale myslím si, že anglicky se na serveru domluvím i s rusákem 😂

+ Znalosti v žádném z těchto programů nemam, ale pokud by bylo potřeba, tak není problém se je doučit.

Děkuji všem, co si čtou tuto žádost za váš čas!

-Psycho

• To se mi líbí 2

+hodiny
+žiadosť v pohode, nič mi tam nechýba aj je pekne spracovaná
+admini na funoch nie sú skoro vôbec aktívny, a ak budeš tak aktívny ako doteraz pomôže to, hlavne na Monthly Reset

+-pamätám si ťa z normálneho funu, nepamätám si že by si bol toxic ani nič podobné, ale už dlho si tam nebol a na MR nechodím čiže to neviem teraz posúdiť
-vek
Mínusy moc nemáš okrem veku, admini na fun sa hodia odo mňa máš ÁNO.

• Děkuji 1

Ahojda psychouši,

aktivitu máš v pohodě, poslední dobou tě vídám na Resetu, takže ok.

Žádost máš pěknou, zpracovanou..

Věk u tebe prominu.

ANO

• Děkuji 1

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Nazdar psycho.

Poznám ťa celkom dobre a na portáli hrávaš už pomerne dlhú dobu, aktivitu tým pádom máš slušnú. Čo sa týka správania tak skoro nikdy ti istič nevyhodí, čiže problém by nebol. Pomáhaš ľuďom to je pravda ale viac by si sa mal naučiť príkazy servera. Tie neovládaš najlepšie, ale verím, keďže si žiadaš o ADMINA, že si sa to doučil. Monthly reset potrebuje ADMINA dosť a myslím, že si hodný kandidát.

Za mňa teda taktiež ÁNO

• Děkuji 1

nuže dobrá

v pozdějších hodinách jsi poměrně aktivní a to jak časem stráveným na serveru, tak i v chatu a voice chatu

Dáváš pozor co se kolem tebe děje, hned víš kdo se připojil, a z nějakého záhadného důvodu jsi schopný mně odlišit od ostatních VIP 😄

O tvém chování na serverech nic nevím, ale snad je alespoň přijatelné

Kurnik šupa to nikdo neumí napsat žádost která by nebyla jen odškrtáváním podmínek?

Když jsi takový odborník na pravopis tak bych tě nechal rovnou překládat web 😄

ANO i když takové trochu menší 😄

• Děkuji 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.