Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Dobrý den, chtěl by jsem požádat o JBM na JailBreak Ultimate | CZ/SK #2

Věk minimálně 15 let. (Jailbreak 17+) čím vyšší tím líp

Je mi 14 let (5.1. 2006)

Vidím že JB je min. 17+, ale viděl jsem u ostatních žádostí výjimky.

p.s. zním na 8, vím to

Co nejméně banů. (pokud nějaký máš vysvětli proč si ho dostal) VAC ban znižuje šancu sa stať adminom.

VAC nemám, několik banů jsem dostal, ale chybovat je lidské a v momentální době už bany nedostávám a jsem plně seznámený s pravidly

Můžete mi dát i testík:)

Mít na serveru nahráno minimálně 80 hodin. (čím více tím líp)

Toto na 108% splňuji, mám něco přes 80 hodin na obou JB

Klidně si to ověřte:))))))

Nebýt nikde jinde adminem.

Adminem nikde jinde nejsem.

Hej, fakt nejsem!!!!!

Být seznámený s pravidly a příkazy serveru.

V momentální době plně splňuji toto kritérium

Jak říkam, testík by mi nevadil

Mít funkční mikrofon a chuť komunikovat.

Mikrofon mám. Pokud mluvím tak mě slyšíte kvalitně a nahlas

btw. mám sluchátka: Logitech G533

Vybrat server na jakým by jste se chtěli stát adminem.

JailBreak Ultimate | CZ/SK #2

Odkaz na můj steam

Je to odkaz

Mít CS:GO Prime účet

Prime účet mám.

CS:GO jsem si přidal do knihovny když to bylo free a prime jsem získal 21. levelem

+ znalosti cizího jazyku

Čeština, Slovenščina, Základy Angličtiny

+ znalosti v programech VHE, Blender, Crowbar

Programy neznám ale když jsou ty KorunaPrázdiny tak mám mnoho času na učení

Proč já?

Důvody jsou prosté, je to hlavně kvůli neaktivitě adminů v době když děti přijdou ze školky po 12. hodině.

Dále By jsem chtěl být adminem, který by moc často nebanoval ale hlavně upozorňoval hráče pokud udělají chybu.

Když jsem v CT tak se snažím, aby simon se všechno doučil a rád večer pomáhám hráčům, kteří nehrají v denních hodinách.

Hlavně většina adminů jsou negativní a ty hráči místo toho aby řekli: ,,Ok, už to nebudu dělat", Tak místo toho spíše leavnou celý Funplay a už tam nikdy nepřijdou.

Něco o mě:

Jmenuji se Tadeáš Verner a mám rád herní sérii Life is Strange. Moje herní přezdívka je: Ted (Ted535cz) a dala mi jí ve družině vychovatelka před několika lety.

Bydlím kousek u prahy a v praze jsem vychodil 1. stupeň základní školy. Cokoliv co vás ještě zajímá, tak vám rád povím.

Toto je vše, tak děkuji za pozornost a doufám že tam uvidím nějaké ANO

Upraveno uživatelem Ted535cz
  • Downvote 1

Zdravim Tede

Pujdu rovnou k veci

Plusy

Za zadost ti davam plus je celkem hezka, prehledna, ale je to cele jen copy and paste

Hodiny

Libi se mi ze chces pomahat hracum a jak ty pises "upozornoval hrace" to je sice hezke ale ono ti nedochazi, ze se to takhle snazime delat snad vsichni jb admini, ale ono to proste nejde

Minusy

Tvoje nejvetsi minus je vek a myslim, ze hlavne za nej ti vsichni daji NE

Mas hodne banu, mas pravdu aspon se z nich ponaucis ale myslim ze jich mas az moc

Nejsem si uplne jisty jestli dokazes uhlidat server, vim ze me to obcas taky moc nejde a je to presne kvuli tomu, ze chci byt hodny na hrace, ale cim vic na ne jsi hodny, tim vic toho zneuzivaji

Takze konecny vysledek za mne je NE 

A je to hlavne kvuli tomu veku a banum

Preji prijemny zbytek dne❤❤❤

• Upvote 1

OK, já si to beru k srdci ale jak říkáš že být hodný už nejde, tak např. u nějakých adminů si to nemyslím. Vím že to mám psát do stížností ale s tímto to souvisí. Myslím to že Lakatoš a MATY (nevím na 100% jestli to jsou oni ale mám pocit že jo) např. dám FK, možná MFK který je za pravidlo které je hůře vysvětlené tak bez důvodu(neymslím free ban jen  to že mi to neřekne)mi dá CT ban na 2 hodiny. Přesný příklad: asi Lakatoš měl VD a začal níčit šachtu, v pravidlech je to že jí nesmí Zníčit tak mu dám kill a najednou dostanu ct ban a on řekne: naser si(obrazně řečeno). Tak potom se na discordu zeptám a vy mi v poho odpovíte. Ale když mi to ani neřekne tak sorry, ale tohle by admin neměl dělat

• Upvote 1

Rozhodně ne... K tomuto se nemá ani cenu vyjadřovat věk 14

Na serverech když tě potkám furt se ptáš a pravidla nezvládáš.

Takže NE!!!!!!!

• Upvote 1

Ahoj,

- k prvnímu bodu - osobně by mě zajímalo, kterému adminovi byla udělena vyjímka a má JBM! Pošli mi ty žádosti! Díky

- k druhému bodu - pokud dobře vím, tak jsi dostal poslední ban +- před týdnem a děláš jak kdyby to bylo rok zpátky, a ani ne před týdnem jsi dostal na jiném serveru mute za SPAM

( udělejme si obrázek každý sám )

- bod ohledně pravidel - Osobně si zcela nejsem jist, zda je opravdu umíš, za sebe si myslím, že máš jisté nesrovnalosti...

- Proč zrovna ty ? - Chceš být na hráče hodný ? Nejsem si osobně zcela jist, jestli je to ta správná cesta, protože když všem budeš "ulevovat" tak jak psal @V3sel, hráči toho rádi budou zneužívat a už vzhledem k Tvému věku, který činí pouhých 14 let ( a zní na 8 ), tak si myslím, že se ti každý hráč "vysměje", ten věk je tam z nějakého důvodu a jeden je ten, že na serveru hrají mladší hráči 17ti let, takže by měla být mezi hráčem a adminem i věková autorita. ( Můj nároz )

- nevidím důvod, proč by mělo být banované pravidlo MFK nějak zdůvodněno, pokud dá hráč MFK, tak to o něm svědčí, že pravidla neumí a myslím si, že znát pravidla je u CT důležitější než u T ( tím chci říct, že u T jsou méně podstatná než u CT, ale u modu JailBreak jsou pravidla celkově podstatná a měl by je každý znát )

- a ten ban, o kterém jsi psal, tak jsi dostal ode mne. Na tu situaci si pamatuji, na té stejné mapě jsi při modu kempil na cely v šachtě, konkrétně to byla přestřelka, potom jsem měl VD, 2x jsem boxl do šachty a ty jsi mně zabil, když jsem se tě zeptal, proč jsi mně zabil, řekl jsi " nevím, boxl jsi do šachty " ( ANO!, TAKOVÉ ZBYTEČNÉ VĚCI SI BOHUŽEL PAMATUJI )

- o čem není pochyb, tak je to za poslední dobu jedna z nejleších žádostí a dal sis na ní záležet

- Proč ti dávám NE? - neumíš pravidla a hlavně věk

- Takže z tohohle všeho plyne, že ti dávám NE!

• TOP 2
  • Upvote 3

před 6 hodinami, M A T Y napsal:

Ahoj,

- k prvnímu bodu - osobně by mě zajímalo, kterému adminovi byla udělena vyjímka a má JBM! Pošli mi ty žádosti! Díky

- k druhému bodu - pokud dobře vím, tak jsi dostal poslední ban +- před týdnem a děláš jak kdyby to bylo rok zpátky, a ani ne před týdnem jsi dostal na jiném serveru mute za SPAM

( udělejme si obrázek každý sám )

- bod ohledně pravidel - Osobně si zcela nejsem jist, zda je opravdu umíš, za sebe si myslím, že máš jisté nesrovnalosti...

- Proč zrovna ty ? - Chceš být na hráče hodný ? Nejsem si osobně zcela jist, jestli je to ta správná cesta, protože když všem budeš "ulevovat" tak jak psal @V3sel, hráči toho rádi budou zneužívat a už vzhledem k Tvému věku, který činí pouhých 14 let ( a zní na 8 ), tak si myslím, že se ti každý hráč "vysměje", ten věk je tam z nějakého důvodu a jeden je ten, že na serveru hrají mladší hráči 17ti let, takže by měla být mezi hráčem a adminem i věková autorita. ( Můj nároz )

- nevidím důvod, proč by mělo být banované pravidlo MFK nějak zdůvodněno, pokud dá hráč MFK, tak to o něm svědčí, že pravidla neumí a myslím si, že znát pravidla je u CT důležitější než u T ( tím chci říct, že u T jsou méně podstatná než u CT, ale u modu JailBreak jsou pravidla celkově podstatná a měl by je každý znát )

- a ten ban, o kterém jsi psal, tak jsi dostal ode mne. Na tu situaci si pamatuji, na té stejné mapě jsi při modu kempil na cely v šachtě, konkrétně to byla přestřelka, potom jsem měl VD, 2x jsem boxl do šachty a ty jsi mně zabil, když jsem se tě zeptal, proč jsi mně zabil, řekl jsi " nevím, boxl jsi do šachty " ( ANO!, TAKOVÉ ZBYTEČNÉ VĚCI SI BOHUŽEL PAMATUJI )

- o čem není pochyb, tak je to za poslední dobu jedna z nejleších žádostí a dal sis na ní záležet

- Proč ti dávám NE? - neumíš pravidla a hlavně věk

- Takže z tohohle všeho plyne, že ti dávám NE!

On nejspiš myslel Linxxe, jenže on byl nejdřive v 15letech akademik a potom dostal práva na admina. 

+ žádost

- věk

- neznáš pravidla

- bany

Pořad dokola se tady opakovat ohledně věku... dokud nemáš potřebný věk, tak vůbec nevím proč žádáš.

Za mě NE.

Upraveno uživatelem V O J U N
  • Upvote 1

Před hodinou, V O J U N napsal:

On nejspiš myslel Linxxe, jenže on byl nejdřive v 15letech akademik a potom dostal práva na admina. 

Já měl cca 5 měsíců JBA  a osvedčil jsem se tak mám JBM. Jenže tady jde o to že tenhle tejpek neumí pravidla a žádá si o admina. Nevěřím že by to dokázal ohlídat. Každou chvíli se na něco ptá... Má v pravidlech mezery.

• To se mi líbí 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.