Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
bohousek078

PermaBan neprávem nebo chybou anti-cheatu

Recommended Posts

AIM Ultimate | AK/M4 Shootout

Anticheat

https://steamcommunity.com/profiles/76561199017305136

Stalo se to tak že jsem stál na místě a spamoval mezerník a najednou mě to odpojilo a napsalo že mám permu za nějaký silent strafe už se mi jednou stalo že jsem za to dostal ban na ********* ale tam jsem napsal na podporu a ti mě odbanovali asi za hodinu 

Ahoj, myslím si že pokud se ti to stalo tak si restartur PC do továrního nastavení protože toto není možné, hodně youtuberů mají bind na myši(kolečku) a ban nedostali tak to nechápu. Šáhni si do svědomí a zeptej se sám sebe jestli si ten b-hop nestahoval. Jinak vše

Kamaráde absolutne nechapu proc si napsal ze si spamoval mezernik a jestli si to doopravdy delal tak je mi te lito ze nemas nic lepsiho na praci

Jelikoz je ban od AC tak muzes pozadat @The [G]amerX 👑 o vykoupeni se z banu ale budes si muset pockat momentalne nemuze

Chtěl bych jen dodat, že spamování mezerníku nemá nic společného se Silent-Strafem či co je to za cheat. Rozdíl je mezí strafováním a bhopováním (v tvém případě údajné spamování mezerníku), bhopování je odrážení od země hned při dopadu, tím dosáhneš větší rychlostí než při běhu. Strafování je mačkání A, nebo D zároveň s pohybem myší, tedy A doleva, zatím co D doprava, tím se při skoku dostaneš dále, než bez strafování (samozřejmě platí pouze při pádu). Takže jen pro shrnutí, ban za Silent-Strafe nemá vůbec nic společného se spamováním mezerníku.

Upraveno uživatelem LordKebab20

Usměj si prdel - svině (STEAM_1:0:528519704) [Non-Prime] has been detected for Silent-Strafe! (Check #1)
Usměj si prdel - svině (STEAM_1:0:528519704) [Non-Prime] has been detected for Silent-Strafe! (Check #2)
Usměj si prdel - svině (STEAM_1:0:528519704) [Non-Prime] has been detected for Silent-Strafe! (Check #3
Usměj si prdel - svině (STEAM_1:0:528519704) [Non-Prime] has been detected for Silent-Strafe! (Check #4)
Usměj si prdel - svině (STEAM_1:0:528519704) [Non-Prime] has been detected for Silent-Strafe! (Banned)

Žádost se zamítá, ban si můžeš koupit od majitele portálu, bohužel je nyní v nemocnici ale snad se brzy vrátí. 

Připojte se ke konverzaci

Můžete nyní zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet přihlaste se nyní pro odeslání příspěvku s vaším účtem.

Návštěvník
Odpovězte na toto téma...

×   Vloženo jako formátovaný text.   Vložit jako prostý text

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen s náhledem..   Zobrazit jako prostý odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.