Jump to content

Žádost o admina | Fun M-Reset

M A T Y
 Share

Recommended Posts

Ahoj, jmenuji se Matyáš a chtěl bych požádat o admin práva na server 𝗙𝘂𝗻 𝗨𝗹𝘁𝗶𝗺𝗮𝘁𝗲 | 𝗠𝗢𝗡𝗧𝗛𝗟𝗬 𝗥𝗘𝗦𝗘𝗧

1. Je mi (bohužel nebo bohu dík) 19 let.

2. Na tomto herním portálu nemám ani jeden BAN.

3. Co se týče odehraných hodin na serveru 𝗙𝘂𝗻 𝗨𝗹𝘁𝗶𝗺𝗮𝘁𝗲 | 𝗠𝗢𝗡𝗧𝗛𝗟𝗬 𝗥𝗘𝗦𝗘𝗧, tak na serveru mám odehraných přes 100 hodin.

4. Admin práva na žádném jiném serveru nemám a adminem jsem ještě nikdy nebyl.

5. S pravidly na serveru jsem dostatečně obeznámen, a ohledně hráčských příkazů, jsou mi taktéž známa. Ale ohledně příkazu pro ADMINA, tyto příkazy se budu muset doučit, ale to nebude žádný problém.

6. Mikrofon mám funkční a komunikativní jsem taktéž.

7. Chtěl bych být adminem na serveru 𝗙𝘂𝗻 𝗨𝗹𝘁𝗶𝗺𝗮𝘁𝗲 | 𝗠𝗢𝗡𝗧𝗛𝗟𝗬 𝗥𝗘𝗦𝗘𝗧.

8. Jestli bych měl napsat proč bych měl být adminem na tomto portálu, tak jen to, že bych chtěl pomoct růstu tohoto portálu a snížit počet podvodníčků a negativních lidí na serverech.

9. https://steamcommunity.com/profiles/76561198877539962/

10. PRIME účet mám.

+ 11.znalosti cizího jazyka jsou v jazyce Českém a Slovenském. Ale ne, 😋. Mé jazykové znalosti jsou základy jazyka anglického.

+ 12. Znalosti v těchto programech VHE, Blender, Crowbar nemám žádné, ale pokud by byla potřeba se ovládat jejich minimálně základní prvky tak by neměl být problém.

Bonus - Něco málo o mě - Jak jsem už zmiňoval, tak se jmenuji Matyáš a je mi 19 let a za nedlouho 20. Jsem jen a jen pozitivně naladěný člověk, špatný den u mě neexistuje, na každou situaci se dívám ze všech úhlů. Co se týče osobního života, tak ještě studuji, momentálně pro mě existuje jen trojúhelník škola či brigáda, fitko a PC.

Děkuji za vyjádření členů AT a přeji Krásný den ...

Edited by Maty
obměna slova
  • Like 1
  • Upvote 3

Zdarec,

+Pěkná žádost

+Věk

+Chování na serveru

+Hlášení (nepořádku,cheaterů)

+Aktivita

Nevidím důvod to s tebou nezkusit

ANO

Edited by Storno
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.