Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Y:gor-Devil Has a Name

žiadosť o administrátora( Y:gor)

Recommended Posts

EDIT 

1. Věk minimálně 15 let. (Jailbreak 17+) čím vyšší tím líp.

Mám 21 rokov narodený som 23.07.1998
2. Co nejméně banů. (pokud nějaký máš vysvětli proč si ho dostal) VAC ban snižuje šanci se stát adminem.

Na vašom portáli som doposiaľ nemal žiadny BAN
3. Mít na serveru nahráno minimálně 80 hodin. (čím více tím líp).

Tu asi bude menší problém na USP servery kde by som sa veľmi rád stal adminom mám nahratých iba 22 hodín. No myslím si že s aktivitou by nebol žiaden problém. Veľmi rád by som tam chodil pokiaľ by tam nebolo tak veľa hráčov AFK alebo , ktorý tam trollia.

4. Nebýt nikde jinde adminem

Na žiadnom inom portáli nie som admin.

5. Být seznámený s pravidly a příkazy serveru.

Pravidlá poznám a neporušujem ich.

6. Mít funkční mikrofon a chuť komunikovat.

Mám funkčný mikrofón a tak tiež sa zapájam do debát na servery .

7. Vybrat server na jakým by jste se chtěli stát adminem.

Veľmi rád by som sa stal adminom na servery USP Ultimate | USP Infinity

8. Napsat pár vět o tom proč právě vy by jste měli být vybráni.

Takže v prvom rade moje meno je Jakub no vystupujem pod hráčskym menom Y:gor-Devil Has a Name, .   Na hre CS:GO mám nahratých niečo cez 6K hodín. O vašom portáli som sa dozvedel v roku 2018 kde som prvý krát navštívil server USP Ultimate |USP Infinity . Hrával som tam na druhom účte, ktorý je žiaľ bohu zabanovaný niečo cez rok . Vyštudoval som odbor kuchára no momentálne som nezamestnaný a to znamená že môžem tráviť dosť času za PC . Hru ako celok ( Counter Strike ) hrám od nejakých 9tich rokoch keď ma otec zobral prvý krát do herne kde sme hrali proti sebe s rodinnými príslušníkmi .  Counter Strike hrávam už dosť dlho na to aby som vedel rozoznať dobrého hráča od cheatera. Momentálny rank na MM je LEM a na faceite LVL 6-7 stále to nejak padá. Viem sa dohovoriť po anglicky , trochu po rusky a s češtinou nemám žiaden problém.  Ak by ste mali ešte nejaké otázky alebo podobné veci tak sa kľudne pýtajte alebo kľudne môžeme ísť na teamspeak/discord . Spomínané programy nepoznám no viem sa s nimi naučiť pracovať keby bolo za potrebné.

9. Odkaz na Steam profil.

https://steamcommunity.com/id/neriesygor/

10. Mít CS:GO Prime účet.

Na hre CS:GO mám Prime Account.

ďakujem za všetký ohlasy či už budú pozitívne alebo negatívne . Ďakujem 

Upraveno uživatelem Y:gor-Devil Has a Name
Zle napísana žiadosť.
  • Jsem zmatený 1

Jakoby tu tento příspěvek nebyl!

Ale už od pohledu na žádost, o ty práva moc nestojíš. Je to jednolitý souvislý a ničím zajímavý text. 
EDIT: Na serveru napiš /played

• Děkuji 1

Originální to je v tom, že jsi to odflákl 😉  Je ti 21 tak by jsi mohl  vědět jak to má vypadat 🙂  Kdyby jsi poslal něco podobného zaměstnavateli tak by to dal rovnou do koše 

doporučuji přečíst příběh o Plebíkovi a zkus to pak upravit aby to zaujalo. 👍

před 8 hodinami, spanky napsal:

doporučuji přečíst příběh o Plebíkovi a zkus to pak upravit aby to zaujalo. 👍

Nebo to zkus napsat znova sem a nezakládej zbytečně další téma. 

Ahoj

Žiadosť dajme tomu že v pohode, spĺňaš všetky podmienky až na jednu a to je počet nahratých hodín. Písal si že na Funplay usp server si prišiel prvý krát v roku 2018 a teraz tam chceš práva, za rok tam máš nahratých iba 22h, možno to je iba chviľková chuť hrať. Čo ostatné servery? Máš aspoň dokopy tých 80?

Taktiež si spomínal druhý účet na ktorom máš ban. Dôvod banu? VAC/gameban?

Na servery som ťa veľmi nevidel takže neviem posúdiť správanie, chovanie k ostatným.

Žiadosť +-

Nedostatok hodín -

Prepáč ale za mňa NIE.

- neaktivita + málo hodin

- občas vidím že nadáváš na serveru

žádost musí být vždy podle vzoru !

Zamítnuto.

• ... 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.