Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
lukynnn

Permanentní ban neprávem.

Recommended Posts

Zdravím, dnes jsem na vašich serverech dostal permanentní ban neprávem za Trigger bot. Tímto žádám o unban.

Mohl by si to trosicku rozvest, takhle o tom nic nevíme. Precti si vzor a udelej to podle nej

Nevím kde ho najdu, takže to napíšu tak, aby jste o tom něco věděli. Dneska odpoledne jsem se šel rozehrát na váš USP server. Celkem se mi dařilo a tak jsem dával poměrně slušné headshoty a z ničeho nic jsem dostal ban od vašeho AC. 

No tak to staci jestli si ban doszal os AC tak je to konecne. Jedina moznost je se z banu vykoupit. UB si muzes koupit u @The [G]amerX 👑akorat momentalne neni aktivni takze si musis pockat.

Dobrou noc 

Kdybys žádal ve správné kategorii tak vzor najdeš. Žádáš o unban na minecraft server...

Zde je vzor -

Mimochodem na USP chodím taky a dávám tam poměrně dobré šupy občas (tím se nevytahuju 😄) a ban jsem v životě nedostal. Takže jak píše V3sel, jedině UB koupit od @The [G]amerX 👑.

• Děkuji 1
  • Haha 1

Já ty hlavy dával hlavně proto, protože tam AFKovalo tak 6 lidi a proste ty hlavy padaly strašně rychle, možná proto jsem dostal ban, ale fakt nechápu, jak ten AC máte nastavený..

A když tam AFKovalo asi 6 lidí, to jsi nemohl napsat nějakému adminovi ať je přijde kicknout?

A jen tak mezi námi, to, že dáš 6 hlav za sebou, tak Anti-Cheat fakt nedetekuje jako, že máš cheaty. 😆

V 7. 3. 2020 at 21:02, lukynnn napsal:

Nevím kde ho najdu, takže to napíšu tak, aby jste o tom něco věděli. Dneska odpoledne jsem se šel rozehrát na váš USP server. Celkem se mi dařilo a tak jsem dával poměrně slušné headshoty a z ničeho nic jsem dostal ban od vašeho AC. 

A podám to tak, jak jsi to napsal ty a vyznělo to tak!
“Rozehrával jsem se na AFK hráčích na Vašem USP serveru.” Řekl bych, že ubohá výmluva. 

Když ten váš "ac" nedetekuje jako cheaty 6 hlav za sebou, tak mě zajímá, jak to zjistil u mě, lol. Navíc jako nevím o co ti jde, píšu tady jak to bylo a ty bez ověření píšeš, že je to ubohá výmluva. Frajere, zamysli se nad sebou.:)

Okej tak vis co aby jsme se nehadali tak ti napisu to ze kdyz tam je tolik lidi afk tak si na nich nemas nahravat killy, ale mas zavolat admina aby to procistil, ale stejne neverim ze by to takhle bylo

Dokud žádost nenapíšeš dle předlohy tak se nic nevyřeší. Ale pokud je ban opravdu od AC tak je konečný. Případně pak kontaktuj @[D]!aohledně UB.

Lock.

• Upvote 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.