Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
phan.

chci unban dík

Recommended Posts

AWP Server | Sniper War

nějakej šulda

https://steamcommunity.com/id/joban1/

jsem hrál jakoby no a dostal jsem ban, idk jakej čas žiju na floridě loool

to je jakoby vše no, ale chci hlavně pozdravit Olivera že je to frajer, a Jágra protože je to OG týpek #nevymeteno #tojevše, btw fun-play to moc teda není pokud si jen tak mezi sebou dáváte bany ale já to chápu i guess, hlavně chybý ten "FUN" part ale jakoby dá se to vyřešit slovama, takže bych na to nešel zhurta 

• Haha 1

zapoměl jsi tam dát jakoby třetí osobu no kterou jsem využíval, hlavně u třetí osoby musíš stát jinak tě to přepne zas na first person, a hádejme co jsem dělal při tom? stál, jakoby je to těžký pochopit ale dá se to

a hlavně když se zadíváš tak se podívám dolů abych měl rozhled větší

No, jakoby takto no. Nikoho nezajímá no, že jakoby využíváš jenom nějakého bugu no. Používáš to jako wh no a jakoby to je proti pravidlům že. Jakoby jestli sis myslel, že za to jakoby nedostaneš ban, tak jsi dement že no. Tak unban si teda jakoby můžeš koupit u gamera no, za to zneužívání proti hráčům, kteří si chtěli normálně zahrát, to z tvé strany jakoby není úplně normální no. Jakoby já to beru jako wh že, takže jakoby minimálně z mé a ze spousty dalších stran to jakoby bude hodnocené jako wh no, takže nedostaneš žádný unban I guess. Jakoby vím, že je těžký to pochopit no, ale jakoby máš smůlu no.  A chci pozdravit smoka, protože jakoby má podle mě velký penis a je to asi frajer no.

• Haha 3

Zadost o unban se zamita.

Moznost unbanu po dohode s majitelem portalu za urcity poplatek.

PS: vzhledem k tomu ze je treti osoba nerozeznatelna od wh je ji zakazano zneuzivat jakozto chybu serveru.

"Nerozeznatelná" nikde není napsaný že je to zakázáno používat tak nevím co si vymýšlíte, Navíc to můžou používat i ostatní. Kdyby to byla chyba serveru tak už je dávno pryč že,"ale jakoby tak to tam necháme no, sice to nikdo nevyužívá ale pokud to někdo použije tak dostane ban" miluju vaší mentalitu. A kdo že je Burak? vypadá jako fajn člověk máme toho hodně společného, rád si dělám nové kamarády :))))

• Je zakázáno používat Cheaty a podpůrné programy které vás zvýhodňují
  • Je zakázáno používat jakékoliv scripty, macra, hyperscrolly nebo jiné assisty
  • Je zakázáno jakkoli kazit hru spoluhráčům
  • Je zakázáno se chovat vulgárně nebo sexisticky
  • Je zakázána jakákoliv forma propagace cizích serverů
  • Je zakázáno spamovat chat a voice
  • Je zakázáno se vydávat za admina či jiný post který hráč nemá
  • Je zakázáno využívat chyb

tak když říkáte že je to chyba tak proč to nedáte pryč huh?, a za druhé jsem nekazil hru spoluhráčům, nikomu to nevadilo a furt mě měli šanci zabít jak vidíš na klipu 

Upraveno uživatelem phan.

chyba to neni kdyz se to pouziva k ucelu ke lteremu to bylo urceno a to je nikoliv na vlastni zvyhodneni, nybrz prohlednuti sama sebe.

LOCK 

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.