Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Zdravím chtěl bych požádat o administrátorské práva

• Věk minimálně 15 let. (čím vyšší tím líp)- Je mi 17 let zanedlouho 18.
  • Něco v krátkosti o mně ať je v tom jasno a tak no. Studuju 3. ročník na střední škole se zaměřením IT. Hlubší zaměření je grafický designer. Na serveru denně trávím dost času a rád poznávám nové lidi. Pravidla a různý příkazy znám tudíž když kdokoliv neví tak mi nedělá problém mu pomoct. Proto jsem se rozhodl, že zkusím štěstí a požádám si o práva. Řekl bych, že ikdyž mám teprve 80h na serveru mě poměrně dost lidí již zná.
  • Co nejméně banů. (pokud nějaký máš vysvětli proč si ho dostal)- Nikdy jsem žádný nedostal.
  • Mít na serveru nahráno minimálně 80 hodin. (čím více tím líp)-  80h.
  • Nebýt nikde jinde adminem.- Byl jsem adminem už na 2 různých portálech, ale ty už dnes nejsou. Adminem momentálně již nikde nejsem.
  • Být seznámený s pravidly a příkazy serveru.- Jak už jsem psal tak jsem seznámen.
  • Mít funkční mikrofon a chuť komunikovat.- Mikrofon mám a s komunikací nemám kdykoliv žádný problém.
    • Vybrat server na jakým by jste se chtěli stát adminem.- Žádám si o admina na serveru Fun Ultimate, protože zde hraju nejvíc ze všech.
    • Napsat pár vět o tom proč právě vy by jste měli být vybráni.- Jak už jsem psal na serveru trávím denně spoustu času a jsem otevřený všem dotazům či žádostem a jakoukoliv pomoc. Sebechvála mi moc nejde, ale i tak si myslím, že se na tohle skvěle hodím.
  • Odkaz na Steam profil- https://steamcommunity.com/id/mldk

+ znalosti cizího jazyku-ENG - Angličtinu ovládám bez problému a lehce němčinu a francouzštinu, ale v těch 2 to není žádná sláva.

+ znalosti v programech VHE, Blender, Crowbar- V každým z těchle programů jsem něco dělal, ale přesněji v těch programech od Valve se moc nevyznám no a v Blendru děláme v grafice, ale taky to není nic moc, ale rozhodně mi jde lépe než VHE a Crowbar.

• Upvote 1

Aby nebylo špatně pochopeno tak ,,protože zde hraju nejvíce ze všech" je myšleno ze všech serverů, na kterých hraju tudíž ne z pohledu nejvíc ze všech lidí co zde hrají, ale hraju zde nejvíc času ze všch serverů, na kterých hraju. 

Nazdar URIEL

Na servery som ťa párkrát videl. Aktivitu máš celkom dobrú +

Nechal by som ešte priestro pre viacerých Adminov nech sa vyjadria.

Žiadosť nevyzerá dobre ale zas ani najhoršie /

NEUTRÁL. Avšak to nemení na veci, že názor nezmením.

Pekný zvyšok dňa 🙂

Ahoj, som síce admin na JB ale na Fune som strávil dosť času v poslednom čase, párkrát som ťa videl, nevyzeráš byť ani zlý adept, ale ani dobrý, ale že by si bol moc komunikatívny som si nevšimol. Za mňa Neutral

Ahoj boys děkuju za odpověď a vážím si upřímných názorů.

Což se žádosti týče tak je pravda, že mohla být o něco lepší, ale už se nedá nic dělat a nechám to tak jak je.

Na Funě trávím hodně času a myslím si, že jsem komunikativní, ale pouze v případě když se mám s kým bavit, pokud na mě na serveru nikdo nemluví tak nemám zas takovou potřebu pořád žvanit. Ale chápu jak to myslíš a pokusím se to nějak vylepšit.

Díky moc a přeju pěknej zbytek týdne!

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.