Jump to content

Zadost o admina

Tobiasko
 Share

Recommended Posts

Vek-No mam 15muzi vam odfoti klidne i obcanku 🙂
bany-V minulosti som robil zle mal som 6banu na ruznem uctu 

a tusim 6krat mute viem je toho vela Ale uz dlhe skoro 2mesiace poslucham a skor naopak hovorim ludom co sa ma a co nema a ked sa niekdo hada tak ich ukludnujem
Hodiny-Noo takze mam 274hodin tak nejak, hram aktivne na servery spanky si toho vsima ked tam chodi tak ma tam skoro vzdy vidí Som aktivny kazdy den 2a pol hodiny do dna niekedy je to 3
admin inde-Niesom nikde adminom bival som skor na ********* akademik a uz 1mesiac tam niesom lebo hravam viac casu na funplay ako tam 
pravidla a prikazi serveru-No som zoznameny s pravidlami a prikazmi serveru skorsie som hovoril ze za kempenie je ban ale uz to nehovorim lebo som si uvedomil ze je to zdrziavanie hry a je zato maximalne upozornenie alebo kick ked niekdo neuposlechne upozornenie

mikrofom-Mam funkcny nikdy som snim nemam problem 

server kde by som chcel prava-Je to awp no-scope server pretoze tam hravam aktivne
par viet preco ja by som mal bit vybrany-No na tuto otazku sa mi tazko odpoveda ale povedzme ze ma to bavi furt a mam dost vela hodin a ja sa snazim bivat aktivny a niektory admini tam ani skoro nechodia a stretavam tam jedina storna a spankyho ale bivam tam kazdy den na servery

Odkaz na Steam profile-https://steamcommunity.com/profiles/76561199005086457/

mit prime ucet-No prime ucet nemam ale nerobi mi to problem kupit to 🙂

znalost cudzieho jazika-No viem anglinu nieco znej neviem ved este sa to len ucim v 9rocniku na zakladke ale keby daco by som nevedel aj v zlom case prekladac pomoze

znalosti v programoch VHE,Blender,Crowbar-Prepacte ale ani jeden nepoznam ale nerobi mi problem naucit sa to vsetko sa da ked sa chce 🙂
A som si vedomi ze nabor na awp serveru je uzavrety ale nikdo pomali nebyva aktivny okrem spankyho a storna takze to skusim a uvidim co poviete

CVRKYNO

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.