Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Tobiasko

Zadost o admina

Recommended Posts

Vek-No mam 15muzi vam odfoti klidne i obcanku 🙂
bany-V minulosti som robil zle mal som 6banu na ruznem uctu 

a tusim 6krat mute viem je toho vela Ale uz dlhe skoro 2mesiace poslucham a skor naopak hovorim ludom co sa ma a co nema a ked sa niekdo hada tak ich ukludnujem
Hodiny-Noo takze mam 274hodin tak nejak, hram aktivne na servery spanky si toho vsima ked tam chodi tak ma tam skoro vzdy vidí Som aktivny kazdy den 2a pol hodiny do dna niekedy je to 3
admin inde-Niesom nikde adminom bival som skor na ********* akademik a uz 1mesiac tam niesom lebo hravam viac casu na funplay ako tam 
pravidla a prikazi serveru-No som zoznameny s pravidlami a prikazmi serveru skorsie som hovoril ze za kempenie je ban ale uz to nehovorim lebo som si uvedomil ze je to zdrziavanie hry a je zato maximalne upozornenie alebo kick ked niekdo neuposlechne upozornenie

mikrofom-Mam funkcny nikdy som snim nemam problem 

server kde by som chcel prava-Je to awp no-scope server pretoze tam hravam aktivne
par viet preco ja by som mal bit vybrany-No na tuto otazku sa mi tazko odpoveda ale povedzme ze ma to bavi furt a mam dost vela hodin a ja sa snazim bivat aktivny a niektory admini tam ani skoro nechodia a stretavam tam jedina storna a spankyho ale bivam tam kazdy den na servery

Odkaz na Steam profile-https://steamcommunity.com/profiles/76561199005086457/

mit prime ucet-No prime ucet nemam ale nerobi mi to problem kupit to 🙂

znalost cudzieho jazika-No viem anglinu nieco znej neviem ved este sa to len ucim v 9rocniku na zakladke ale keby daco by som nevedel aj v zlom case prekladac pomoze

znalosti v programoch VHE,Blender,Crowbar-Prepacte ale ani jeden nepoznam ale nerobi mi problem naucit sa to vsetko sa da ked sa chce 🙂
A som si vedomi ze nabor na awp serveru je uzavrety ale nikdo pomali nebyva aktivny okrem spankyho a storna takze to skusim a uvidim co poviete

CVRKYNO

Omluvam sa zato ze tam neni kde som bol akademik je to G....

CVRKYNO

A ospravedlnujem sa za niekdore chyby len mobil mi to opravuje na zle ospravedlnujem sa

CVRKYNO

A na MM som nemal ziadne bany nikdy jedine 2krat na 30min 

CVRKYNO

Vim ze bych se sem nemel vyjadrovat, ale bud vubec rad za to ze tu muzes hrat a nezadej si o prava dekuju ❤ 

• Upvote 2

Já se též nemohu vyjadřovat, ale za ten "hřích" to stojí.

Opravdu díky moc za zlepšení nálady po práci Tobiasko. 

Michael Jordan Reaction GIF

• Upvote 1

😕 ja vas chapu no bol som zly na vsechny a nezaslusim si prava asi ale mne stve ze tam neni skoro niekdo aktivny ale tak pochopim vas ak poviete nie 🙂 

CVRKYNO

chcel som to len vyskusat 😕 ale nevadi nic sa nedeje 🙂 

CVRKYNO

ono ja viem ze je dost adminov na awp ale neaktivnych ja som aktivnejsi ale mozete mi dat kludne aj skusebni dobu admina 1tyzden alebo ja neviem ale ma G.......to tak mi urobili a dopadlo to dobre

CVRKYNO

- nemáš na to vek

- nemáš na to gramatiku

- nemáš na to správanie

Žiadosť sa zamieta. 

• To mě mrzí 1
  • Upvote 4

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.