Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Jiří Štěch

Neaktivita adminů

Recommended Posts

Ahoj, jen bych chtěl podotknou že na JB#2 vůbec nevidím adminy. Třeba mezi 15. a 17. h jsem tu už tak týden neviděl jediného admina a někteřé "děti" si myslí, že když tam není JBM, tak si můžou nadávat jak velcí kluci a porušujou pravidla jako třeba 5 módů po sobě i když to vězni nechtějí.

Je možný, že jsem vždycky nějak mineme, ale poprosil bych o větší aktivitu prosím :´D

Protože hrát tam mezi malýma dětma co nadávají fakt není zábava...

Omlouvámm se, že to píšu do žádostí o JBM, ale nevím kam jinam bych to zařadil.

Pokud fórum vadí, smažu 

Díky, Štěchy

Zdravíčko Štěchy hele admini nejsou roboti ja treba chodim hlavne na jb1, ale jestli tam někdo dělá něco co nemá tak na discordu je roomka report-hráče a tam označ adminy nebo ten dany server, kdo a co tam dělá a třeba někdo přijde😘

Čest,

né každej admin má čas aby byl od rána do večera na serveru a hlídal, jestli někdo nadává nebo porušuje pravidla. Jak říkal kolega, na disc je pro takové situace roomka nebo stačí nahrát obyčejné demo/screen a o zbytek se postaráme.🤗

zdar, jestli máš problém na JB serveru, tak dej do roomky report hráče @dragos a popiš problém, toto je čas, kdy jsem většinou aktivní a pokud nebudu zrovna pryč nebo v kompetu, tak se stavím

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.