Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Přeji hezký podvečer moje jméno je Vojtěch Kvapil a je mi 17 (6. srpna 2002) v poslední době trávím svůj čas hraním her a zábavou s kamarády chodím na střední školu která se zabývá technikou atd.. no pojďme k věci proč se chci vůbec chci stát adminem no důvod je jednoduchý na Jailbreaku trávím docela velký kus svého času a na serveru mám nahráno něco přes 250 hodin myslím si že bych byl i celkem slušný mentor v pravidlech se vyznám hlavní důvod proč si o admina žádám je ten že bych si to chtěl vyzkoušet v nějakých věcech jsem přísný ale většinou jenom když mám špatnou náladu jinak jsem celkem přátelský člověk no abych se dostal ještě k banům tak ban jsem měl 1 a to za AFK jinak se mnou asi nikdo nějaký problém nemá a dost lidí mě chválí no ještě k jazykům tak ovládám dobře angličtinu a průměrně němčinu a v programech nemám žádnou zkušenost 

Děkuji,  vážím si každého času člověka co si tohle aspoň přečte.

Hezký zbytek dne.

Něco ti chybí..

A ban za AFK? Podivuhodné.

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

No ano jednou mi dal Pat ban,  prostě za to že jsem byl AFK na 1h na celý server.

Přečti si vzor a uvidíš..

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Poprosil bych odpověd co bude dál. Jestli to zamítáte nebo mě na zkoušku vezmete. 

+pravidla umíš

+dobrá aktivita

-dost konfliktní typ

-žádost mohla být lepší

za mě NEUTRÁL.

Když mě přesvědčíš tak ti dám ANO. Zatím ti dávam NEUTRÁL.

• Haha 1

Čo ako očakávaš? žiadosť je otrasná, bodky a čiarky ti nič nehovoria..

Nie je tu žiadne normálne vyjadrenie od nejakého admina, keby nejde JB mimo mňa už je tu dávno lock.

• Haha 1

Ne

žádost otřesná

Konfliktní typy jsou nevyhovující pro práci s lidmi, jak jistě zjistíš až se budeš někde o práci ucházet.

Nechápu ten spam u žádosti, ne každý tě zná a nejdříve si o tobě musíme něco zjistit

Zamítá se
LOCK

• Upvote 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.