Jump to content

žádost o admina na JB #1

♥ koníkvole ♥
 Share

Recommended Posts

Přeji hezký podvečer moje jméno je Vojtěch Kvapil a je mi 17 (6. srpna 2002) v poslední době trávím svůj čas hraním her a zábavou s kamarády chodím na střední školu která se zabývá technikou atd.. no pojďme k věci proč se chci vůbec chci stát adminem no důvod je jednoduchý na Jailbreaku trávím docela velký kus svého času a na serveru mám nahráno něco přes 250 hodin myslím si že bych byl i celkem slušný mentor v pravidlech se vyznám hlavní důvod proč si o admina žádám je ten že bych si to chtěl vyzkoušet v nějakých věcech jsem přísný ale většinou jenom když mám špatnou náladu jinak jsem celkem přátelský člověk no abych se dostal ještě k banům tak ban jsem měl 1 a to za AFK jinak se mnou asi nikdo nějaký problém nemá a dost lidí mě chválí no ještě k jazykům tak ovládám dobře angličtinu a průměrně němčinu a v programech nemám žádnou zkušenost 

Děkuji,  vážím si každého času člověka co si tohle aspoň přečte.

Hezký zbytek dne.

• Redactor

Ne

žádost otřesná

Konfliktní typy jsou nevyhovující pro práci s lidmi, jak jistě zjistíš až se budeš někde o práci ucházet.

Nechápu ten spam u žádosti, ne každý tě zná a nejdříve si o tobě musíme něco zjistit

Zamítá se
LOCK

• Upvote 1

• Karn locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.