Přejít na obsah
V nepřítomnosti majitele jsou všechny žádosti o cokoliv pozastaveny a nebudou vyřešeny do jeho návratu. Včetně nákupu kreditů. ×
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Prosím vás o unban k ct. Ban jsem dostal někdy před cca 5měsíci nebo víc. Ban jsem dostal za mfk kdy jsem bezdůvodně zabíjel vězně a přišla mi to jako hrozná zábava , v té době jsem na serveru jsem nehrál tak aktivně takže mi to bylo ze začátku jedno poslední měsíce na serveru hraji poměrně často ale nemůžu k ct . Říkal jsem ok zkusím jít na jb1 tam ban mít nebudu a ejhle perma k ct.No moc jsem nadšený nebyl tak jsem se zeptal ruzných lidí na serveru co s tím mám dělat všichni mě poslali na stránky Funplaye. A ted jsem tady a žádam o unban protože si myslím že za ten čas  jsem pochopil že to co jsem udělal není správné a že to z mé strany byla blbost a kdybych dostal Unban tak se víckrát opakovat nebude že  jsem pravidla za dobu hraní na serveru pochopil.Tímto se chci i omluvit lidem co v danou dobu hráli že jsem jim zkazil herní požitek a že za tu dobu co hraji vím že je to nepříjemná situace když se někdo takový dostane do ct .

Hezký zbytek dne přeje Tonda

omlouvám se za GrAmATyCkE CHiBI :DD

Upraveno uživatelem Tonda_Nácovský

Zdravím,

mno, druhou šanci by si mohl dostat, ještě pošli tvůj steam.

• Upvote 2

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Ještě dlouho, jelikož unban ti může dát jen majitel portálu, jenže ten je momentálně “nedostupný”.

Připojte se ke konverzaci

Můžete nyní zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet přihlaste se nyní pro odeslání příspěvku s vaším účtem.

Návštěvník
Odpovězte na toto téma...

×   Vloženo jako formátovaný text.   Vložit jako prostý text

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen s náhledem..   Zobrazit jako prostý odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.