Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Jiří Štěch

Žádost o admin práva na JB2 (pokus #2)

Recommended Posts

Takže... Pochopím, jestli vám bude vadit, že píšu znova, ale nějak se nedokážu smířit s tím, že jsem nebyl přijat jen kvůli blbosti, jako je věk, takže píšu znova a mám v plánu udělat lepší žádost, lepší důvody proč bych měl být přijat a zkusím vám vysvětlit že věk je jenom číslo. 😄

Pro jistotu sem znovu napíšu informace o mně.

Jméno: Jirka Štěch

Herní jméno: Štěchy

Věk: 15

Škola: Gymnázium J.V. Jirsíka v Českých Budějovicích

Bany na Steamu: Žádné

Bany na FunPlay: Žádné

Bany na JailBreak: 1 na 60 minut do CT. (Po celkových 2 hodinách na JB za neznalost pravidel)

Hodiny v CS:GO: 1000+

Hodiny na FunPlay: 200+ (JailBreak: cca 120, AWP cca 80)

Průměrné hodiny v CS:GO za 2 týdny: +- 50-70

Největší aktivita: Mezi 14. až 20. hodinou

Ovládané jazyky: Čeština: plynule, Slovenština: poměrně dobře, Angličtina: dostatečně na účel herní komunikace, Němčina: nic moc, ale nějak se domluvím.

Koníčky: Sport (fotbal, stolní tenis), PC hry (CS:GO)

Adminem bych chtěl být na: JailBreak #2

Servery na kterých jsem admin: Žádné

Nějaký ty důvody proč mě vzít, že jo...

1) Většina adminů co chodí na JB2 se mnou má dobrý vztah (VOJUN, Maty, (Lucas) (budoucí JBM KingPin))

2) Jsem ve stejné věkové kategorii jako většina hráčů na serveru, takže nějak vím, jak přemýšlejí.

3) Jsem přátelský a kominakativní

4) Ano, je mi 15, ale jak už jsem psal, chodím na gympl a většina lidí na gymplu má mentální věk a chování na vyšší úrovni než 15-ti letí na základce, takže tímto bodem chci eliminovat důvod nepřijetí z důvodu nízkého věku.

5) Jsem online v čase kdy je většina aminů ve škole/práci => můžu hlídat server i v době kdy tam admini nejsou.

Abych se jen nechválil, tak vám sem dám i nějaké mé mínusy...

1) Můj mikrofon asi není nejdokonalejší, ale jsem ochoten si koupit lepší.

2) Můj herní stroj je basic notebook, takže je tu vždy riziko, že mi náhle csko crashne.

3) Občas se zadrhnu v pravidlech, ale poslední dobou už to eliminuji.

4) Hraji jen na JB2, takže admini co chodí jen na JB1 si můžou myslet, že mě v životě neviděli na servru.

Jinak jak v minulé žádosti psal F4llen, že mě skoro nikdy nevidí v CT, tak to je asi případ, že je převážně na JB1 a nebo se potkáváme jen, když je v CT plno, protože 90% mého času na JailBreak serverech trávím v CT.

Budu rád za jakoukoliv pozitivní zpětnou vazbu a konstruktivní kritiku, ale nerad bych viděl odpověď typu "Nemáš na to věk. NE, LOCK".

S pozdravm,

Štěchy

Upraveno uživatelem Jiří Štěch
  • TOP 1
  • Upvote 1

Pěkná práce s žádostí, jde vidět, že o to máš opravdu zájem, ale myslím si, že poslední vyjádření již zaznělo no 😄 . Nijak se nebudu vyjadřovat, nedokážu říct jestli ANO nebo NE, jelikož hlavně hraju na JailBreak #1 a také nejsem admin. 😄 Ale dávám palec nahoru za pěknou žádost. 

PS: Větu "Věk je jenom číslo" úplně nesnáším 😂

• To se mi líbí 1

Pokud vím tak JBA je od 15 let a na to podle mě máš. Potkávám tě často a většinou u CT takže tam problém nevidím. Hrát za CT umíš simon nejsi špatnej. Vyjádření jestli ano nebo ne dávat nebudu to ať řeší vyšší pozice 😄 jen jsem se chtěl vyjádřit 🙂  nemám s tebou  ani s tvým chováním problém.

• To se mi líbí 1

Je mi líto, ale ohledně JB se výjimka nedělá. Akademiky si vybíráme sami, nelze o ně žádat. Je hezký. Jak jsi tu žádost napsal, fakt se mi líbí. Ale.. Výjimky prostě u JB ne. A znova si můžeš žádat až po půl roce nebo 3 měsících. Teď nevím. Každopádně u tebe je to až za 2 roky. Třeba tě nějaký Admin navrhne jako akademika, ale tímto jsi si podle mě dost snížil šanci. Jelikož je to dost jasně napsané. 

• Jsem zmatený 1
  • To mě mrzí 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

Jasný, chápu, ale jak jsi říkal, tak na serveru se moc nepotkáváme, takže nemáš moc šanci mě vidět jak ovládám pravidla, simonuju atd, tak se někdy přijď podívat na to, jak simonuju a až podle toho udělej svůj rozsudek.

Ale znovu díky za názor

Jak říkám. Třeba tě I já osobně navrhnu. Jen tě prostě musím vidět. V tuto chvíli nemůžeš čekat nic jiného než lock. Neber to nějak zle odemne. Prostě JB je ohledně tohohle všeho nejpřísnější. Proto je taky Adminu nejméně. Nemá na to každý. 

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

Bože.. Buď si počkej na věk a nebo na to, jestli tě admini navrhnou na post akademika.

Vyjímky prostě na JB nejsou a nebudou v blízké době. Pokud s tím máš nějaký problém tak si udělej schůzy s vedením.

LOCK

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.