Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Ahoj, jmenuji se Jirka Štěch a chtěl bych usilovat o funkci akademika nebo admina na FunPlay JailBreak serverech.
Dám vám sem nějaké informace o mně.

Jméno: Jirka Štěch

Herní jméno: Štěchy

Věk: 15 (28.9.2004)

Ovládané jazyky: Čeština, Slovenština, Angličtina, částečně Němčina

Hodin na FunPlay serverech: 200+

Hodin v CS:GO: 1000+

Bany na FunPlay servery: Žádné

Bany do CT: 1 - za neznalost pravidel, když jsem měl na JB odehrané pouze 2 hodiny, od té doby žádný ban

VAC ban: Ne

Škola: Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka v Českých Budějovicích (kvarta)

Stav na JailBreak serveru: VIP

Steam profil linkhttps://steamcommunity.com/id/stechy04/

O pozici JBA nebo JBM usiluji, z důvodu velmi časté neaktivity adminů v odpoledních hodinách mezi druhou a čtvrtou, kdy jsou aktivní hlavně děti co přišli ze školy, a protože většina adminů je ještě v práci, nebo prostě nejsou aktivní, tak to tam většinou vypadá tak, že tam na sebe nadávají, porušují pravidla a normální člověk si tam nemá šanci zahrát. A protože já většinou přijdu ze školy poměrně brzy, tak bych tomu mohl zamezit.
Pravidla ovládám poměrně dobře, i když přiznávám, že občas chybu udělám, ale hned si ji uvědomím a případně hráči nahlásím VD.

Většina hráčů na serveru (převážně hraji na JB2) mě zná poměrně dobře, a myslím si, že až na výjimky patřím mezi jejich oblíbené Simony 😄
Pokud se rozhodnete mi pozici neudělit z důvodu mého "nízkého" věku, tak to pochopím, i když můj mentální věk je přeci jen vyšší.

Děkuji za odpověď 🙂

Upraveno uživatelem Jiří Štěch
  • Upvote 3

Ahoj, proslední dobou jsem tě tam skoro vůbec neviděl, třeba jsme se minuli, ale to je jedno. Nejsem přesvědčen, že by jsi měl na to, aby jsi měl práva.

1. o JBA se nežádá

2. na JBM nemáš věk.

3. Když hraji a vidím tě tam, tak jsi furt jen u T, takže nemám schopnost pozorovat tvé schopnosti ohledně pravidel.

4. NE

To co napsal kolega F4llen. Až ti bude 17, zkus admina.

LOCK

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.