Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Twista

Žadost o admina na JB #1

Recommended Posts

Zdravím, jmenuji se Daniel Hirschhorn (IGN: Twista) a je mi 17 let (23. května 2002). Studuji na jazykovém gymnáziu v Praze. Rád strávím čas na počítači, dělám rád sportovní činnosti, a také chodím rád ven s kamarády. Chtěl bych se stát adminem na vašich Jail Break serverech jelikož se mi zdá, že na serverech je hodně hračů, které nejsou seznámeni s pravidly, a proto  bych je chtěl potrestat. Nebaví mě když na serverech je hřáč, který kazí hru ostatním tak si myslím, že bych mohl pomoct. Jsem aktivní teměř každý všední den a mám nahráno přes 240 hodin. Momentálně nejsem na jiném serveru adminem.  Řekl bych sám osobě, že jsem komunikativní a většinou v pozitivní náladě. K vánocům jsem dostal nové sluchátka, tak snad doufám,  že mikrofon v pořádku mám. Na serveru jsem dostal hned ze začatku 2 CT bany, ze kterých jsem se ponaučil. Myslím si, že jsem s pravidlama serveru seznámen celkem dobře. 

Umím plynule anglicky, výborně německy a trošku rusky. Bohužel naopak nemám znalosti v programech VHE, Blender a Crowbar.

Můj Steam ID: https://steamcommunity.com/id/Twista258/ 

Přeji hezký den

Twista

Zdravíčko Twisto 

Hele asi začnu s tou žádostí a ta stojí za prd, mohla by být přehlednější.

+Na serveru jsi poměrně často a jsi hodně komunikativní.

Hodně nahraných hodin na serveru.

Cizí jazyky CAJK.

Věk je taky CAJK.

-Ty CT bany nejsou moc pěkný.

Žádost, jak už jsem psal, je nepřehledná a mohla by být mnohem lepší.

+-Nejsem si úplně jist zdali ovládáš pravidla a hlavně jestli jsi schopný uhlídat server.

Takže já ti dávám NEUTRÁL.

Přeji příjemný zbytek dne.

--------‐-----‐--------‐---------‐---

Rozhodnul jsem se a dávám ti ANO

Upraveno uživatelem V3sel

Ak sú tam čerstvé CT bany, tak určite by som to momentálne uzavrel, ale to nechám na JBHLA.

Ahoj twisto, zatím bych radši ještě počkal. Jsi bezkonfliktní hráč, ale co se týče pravidel, tak tam to trošku občas pokulhává. Ale hned si své chyby uvědomíš a pak už chyby neděláš, jelikož máš pravidla nastudované. Ale né jednou jsem tě musel upozornit na něco.

Pro mě za mě, já bych tě klidně na zkoušku vzal, ale nedokážu se ještě rozhodnout. Uvidím, co napíší další kolegové, na které beru zřetel. Linxx/0liver. Popřípadně ještě VOJUN. Uvidíme a hodně štěstí zatím.

a dost.png

+- ti to jde, dejme tomu, že na to máš, ale zároveň nemáš. Chápeš. Zkusil bych tě vzít nějako jako akademika pouze na "zkoušku", protože si zase nemyslím, že by jsi s právy zacházel tak jak máš hned od začátku. Takže když to shrnu. Máš na to, ale pokulháváš (možná je to jen osobní pocit z tebe). Pokud se tu shodne více adminů, tak s tím asi nemám problém. Co můžu ale říct je to, že za mě určitě doporučení pro HLA na pozici akademika s pozdějším postupem na vyšší pozice.

+komunikace

+aktivita

+věk

-občas chyba v pravidlech (ale to se stane každému, když tam půlka věcí chybí)

-CT bany trošku bolí

Za mě máš malé ANO.

Uvidíme co další.

Upraveno uživatelem V O J U N
  • To se mi líbí 1

Po včerejším hraní si mě přesvědčil, že to tak nějak ovládáš a jsi vhodný na to, aby jsi se k nám přidal, takže za mě máš

ANO

a dost.png

Já jsem s názorem stejně jako kolega Oliver. Takže neutrál.

Kontaktuj mě na discordě.

Prozatím LOCK

EDIT: Přijat na zkušební dobu 1 měsíc.

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.