Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

ŽÁDOST O UNBAN
Na jakém serveru jste dostaly BAN/MUTE:

• Zabanován sem byl na USP Ultimate.

Jaký admin vás banoval/umlčel:
• Zabanován sem byl od MartiniProfil )

Napište jak se to stalo a kdy:

Jak se to stalo:

• Stalo se to tak že jsem hrál na vašem serveru USP Ultimate  kde jsem dosáhl hodnosti Global Elite se statistiky Kills: 156, Deaths: 45 (Nejsou to přesné statistiky je to něco okolo tohoto.)
• Prostě sem hrál a dostal sem ban za Cheating (WH)

Kdy se to stalo:
• Stalo se to dne 18.1 (ledna) roku 2020 v hodinu okolo 10:00 (V banlistu to ukazuje méně, asi je to rozbité)

S pozdravem a přáním hezkého zbytku dne přeje
midnight.

• TOP 1
  • Upvote 1

Já jsem tě sledoval 2 kola předtím a stačilo mi to, tak jsem zavolal admina s právy na usp. Potvrzuju tedy wh. Hádám, že demo bude stejně zaplé, jak tvá hra předtím, než došel admin.

• Upvote 1

před 3 minutami, Burak napsal:

Já jsem tě sledoval 2 kola předtím a stačilo mi to, tak jsem zavolal admina s právy na usp. Potvrzuju tedy wh. Hádám, že demo bude stejně zaplé, jak tvá hra předtím, než došel admin.

To znamená že se mi to zamítá?

Admin byl kontaktován a demo bude doloženo. Ale po zhlédnutí dema není co řešit. 

Uz predtym som ta videl na inych serveroch a nepozdaval sa mi tvoj gameplay +dalsi hraci potvrdili ze mas wh. A mohol by si sa vyjadrit k 2:28 🙂

• Upvote 1

před 10 hodinami, B!g 5m0k3 napsal:

Ban je oprávnený, žiadosť sa zamieta. Ak chceš tu ďalej hrať musíš si kúpiť Unban u majitela --> The GamerX, napíš mu na discorde.

PS: hráš jak bot + https://steamcommunity.com/id/hwidloader/ tu si už dostal VAC 

Toxic admini, tato komunita je plna idiotskych adminu 🙂

před 10 hodinami, Martini napsal:

Uz predtym som ta videl na inych serveroch a nepozdaval sa mi tvoj gameplay +dalsi hraci potvrdili ze mas wh. A mohol by si sa vyjadrit k 2:28 🙂

To mi zabanoval kamos ale jakoze ok

• Haha 2
  • To mě mrzí 1
  • ... 2

Další retardovaný člověk 😄 Ano, toxic admini, komunita plná idiotských adminů, zajdi si k lékaři, asi to potřebuješ.

,,Brečíš", pak se dostane důkaz a hned takto komunikuješ. Klasika.

Není zde co řešit. Buď si kup UB u majitele, nebo si hraj někde jinde s wallhackem 😉

LOCK

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.