Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Ahoj dostal som dalsi mute od domina z nicoho nic proste sa uz normalne spravam a on mi dal mute zato ze som povedal 2krat ze domino neodysiel ze je v spectate tak prosim robte stym nieco toto neni normalne s tym dominom

• Haha 1
  • Jsem zmatený 1
  • To mě mrzí 1
  • ... 1
  • Downvote 1

CVRKYNO

Nezájem.. opakovaná vulgarita, neuposlechnutí admina, vykřikování že jsem v hidu... po těch trestech co máš by jsi se měl začít chovat. Píšeš kraviny jen bulíš, za to že máš špatnou výchovu nemůžu já ale tvoje matka s otcem. Mute není z ničeho nic to jen ty neznáš pravidla 🙂  Více se k tomu vyjadřovat nebudu nemá to smysl. Admini vědí co jsi zač. 

• Upvote 2

Když admin někoho sleduje ve spectu a ty začneš hulákat že je stále ve hře tak co čekáš? co když někoho sledoval a jen proto že jsi tam hulákal že se kouká to dotyčný vypnul? 

Máš používat víc hlavu jak pusu. 

• Upvote 2

Právě teď, Tobiasko napsal:

Nakolko to mam?

aspon povec

Na týden!

A myslím si, že můžeš být rád, že jsi ještě nedostal perma mute.

• Haha 1

Tady není co řešit...

LOCK

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Ještě tak dodám že když budeš obcházet tak na ty účty přes které budeš hrát ti dám instantně permu. A jestli se takhle budeš vyjadřovat i v chatu následuje stejný trest tedy mute na týden. 

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.