Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Ahoj prosim o unmute na ucte CVRKYNO ked som mal este ten 24hodinovi mute tak nocky mi ho prodlzil na voice z nicoho nic tak chat uz mam viprsany a voice nie lebo nocky mi ho asi prodlzil neviem preco ked som nic nemohol a ani nepovedal lebo som mal mute 

• Downvote 2

CVRKYNO

Jen tak ze srandy ti ho asi nedal a dle předešlých příspěvků si tu "známá firma". Tak počkáme na vyjádření admina, třeba se i pobavíme 😎

relaxed sloth GIF

Tak ja ti to vysvetlim hej ze mal som mute na 24hodin herneho casu a ten mi mal aj na voice aj na chat vyprsat o 10hodin a pride nocky a kedze som nic nerobil ani som nemohol robit tak mi prodlzil mute na voice z nicoho nic takze prosim je to nedorozumenie a prosim si o unmute

• Haha 1

CVRKYNO

mute  ti byl prodloužen za neustálé obcházení přes jiné účty. Pro více informací se obrať přímo na trestající adminy.

• TOP 1
  • Downvote 1

Připojte se ke konverzaci

Můžete nyní zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet přihlaste se nyní pro odeslání příspěvku s vaším účtem.

Návštěvník
Odpovězte na toto téma...

×   Vloženo jako formátovaný text.   Vložit jako prostý text

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen s náhledem..   Zobrazit jako prostý odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.