Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

[FUNPLAY.pro] AWP Server | Sniper War [!stickers]

Nejspíše Anti-Cheat, tedy aspoň dle banlistu

https://steamcommunity.com/id/pabienko123/

Dnes, tj. 12.1.2020 zhruba mezi 21:25-21:35 jsem hrál na serveru AWP, když mě to zničehonic vyhodilo a napsalo, že jsem dostal ban za trigger-bot a Smooth A... Jakože ... ok ... Kdybych ban dostal od admina, chápal bych, někdy je těžké rozeznat mezi skillem a cheaty pro pouhé oko člověka ... A že mi spousta lidi sem tam psalo, že něco mám. Ovšem kvůli faceitu musím mít zapnutý anti-cheat, takže nic injectnout nemohu... Vždycky bany nějak vyřeším, většinou výhrou pro mě ... Jak je ale možné, že jsem včera nic nedostal, když jsem hrál ještě lépe než dnes ... průměr 58 killů na mapu 😄 A dnes zahraji snad nejhorší mapu ever, ani ji nedohraju a anti-cheat mi hodí ban? Tady je něco špatně ... Chtěl bych proto požádat o unban, jelikož mi byl udělen neprávem...

35 hodin na steamu, zajímavé.

Jak psal kolega, bany od AT jsou konečné.

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Takže když máte špatný anticheat, který dává bany bezdůvodně, budou za to platit hráči? 

Hodnotit nebo soudit hráče za jejich hodiny na steamu je něco , co jsem nikdy nepochopil... To je jako kdyby si dev1ce založil nový účet, měl nahráno pár hodin,ale proto že hraje dobře,ale má málo hodin,dostal by zákaz vstupu na turnaje... Protože je to určitě cheater...

Máte snad GOTV ne? Profesionální přístup by byl shlédnout demo a určit, jestli anticheat banoval správně a jestli není třeba doladit... Nebo si potvrdit onoho cheatera, pokud cheatoval... Přece je to jen program... spoléhat se na pouze na něj je blbost, uz jenom proto, že je to program a ne člověk...

Něco to vypovídá...

Anticheat byl mnohokrát testován, nechci říkat že šance na něco takového je nulová, ale téměř ano, a proto je na anticheat nahlíženo na samostatnou jednotku u které již není třeba dále ověřovat. Pro více informací kontaktuje majitele a programátora portálu, který tento anticheat vlastní. 
přeji hezký den.

• TOP 1

Připojte se ke konverzaci

Můžete nyní zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet přihlaste se nyní pro odeslání příspěvku s vaším účtem.

Návštěvník
Odpovězte na toto téma...

×   Vloženo jako formátovaný text.   Vložit jako prostý text

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen s náhledem..   Zobrazit jako prostý odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.