Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
NorleN

Admin AWP - NoScope NorleN

Recommended Posts

1. Věk minimálně 15 let. (Jailbreak 17+) čím vyšší tím líp.

- Narodil jsem se 4.9.2001, tudíž mi je 18 let.

2. Co nejméně banů. (pokud nějaký máš vysvětli proč si ho dostal) VAC ban znižuje šancu sa stať adminom.

- Ban jsem zde na portále nedostal. Ovšem dostal jsem permaban jako admin na portále gamingpark.eu, jelikož jsem si od "správce" kupoval levely na určité classy na serveru s CoD:MW módem, s majitelem portálu jsem se domluvil a byl jsem odbanován, dokonce mi byla vrácena role admina.

3. Mít na serveru nahráno minimálně 80 hodin. (čím více tím líp).

- Na serveru mám momentálně nahráno 75 hodin, denně na serveru odehraji nejméně 2 hodiny, pokud není nějaká mimořádná událost.

4. Nebýt nikde jinde adminem.

- Adminem nejsem od rozpadu herního portálu gamingpark.eu, bylo to přibližně před rokem.

5. Být seznámený s pravidly a příkazy serveru.

- Pravidla jsou na serverech tohoto typu vesměs stejná. Všechny znám.

6. Mít funkční mikrofon a chuť komunikovat.

- Mikrofon funkční mám, na serveru dost komunikuji, ovšem když přijdou hráči, kteří nadávají raději si pustím písničky a komunikaci se vyhýbám.

7. Vybrat server na jakým by jste se chtěli stát adminem.

- Chtěl bych se stát adminem na serveru AWP NoScope.

8. Napsat pár vět o tom proč právě vy by jste měli být vybráni.

- Začnu představením, jmenuji se Dominik Picek, bydlím v Ústeckém kraji a studuji střední školu (Spš A Voš Chomutov) se zaměřením na výpočetní systémy. Mimo školu a počítačové hry mám zálibu ve florbale, který jsem aktivně hrál 8 let jako brankář pod týmem SK Bivoj Litvínov, po zranění kolene, jsem začal trénovat mládež a . Ohledně Counter-striku. Začal jsem hrát CS1.6 na prvním stupni základní školy. Poté vyšlo CS:GO, kde jsem zprvu hrál na oficiálních serverech a po čase jsem se uchýlil spíše na komunitní servery. První takový byl server s minigames, kde jsem byl admin půl roku, portál vlastnil člověk jménem Ábýssôv (Nevím zda je to pořád aktuální informace, nepodařilo se mi ho dohledat). Poté jsem Začal hrát na již zmíněném CoD:MW serveru spadající pod portál gamingpark.eu, kde jsem byl admin cca 3/4 roku a poté jsem si rozšířil práva na server se Scout&Knivez módem. Adminem na těchto serverech jsem byl další 1/4 roku, do doby než se portál rozpadl. Pro shrnutí, proč bych chtěl být adminem: s adminováním mám zkušenosti a díky florbalu vím jak zacházet s dětmi.

9. Odkaz na Steam profil.

- Steam profily mám dva, jelikož na jednom je VAC BAN, ban jsem dostal po zapůjčení účtu kamarádovi.

Odkazy na mé dva profily: NorleN - aktivní účet s CS:GO

TheHaggor

10. Mít CS:GO Prime účet.

- CS:GO Prime mám.

+ znalosti cizího jazyku

- Umím plynule mluvit anglicky, kdybych měl odhadnout jazykovou skupinu, tak to bude B2

- Samozřejmostí je čeština a slovenština.

+ znalosti v programech VHE, Blender, Crowbar

- Programy VHE a Crowbar neznám

- Blenderem jsem exprimentoval toto léto, ale poté začli letní pařbya vykašlal jsem se na to.

Jsem si vědom, že je nábor na AWP servery uzavřen, ovšem tuto žádost mám posvěcenou od Karna, viz obrázek 

image.png

Díky za jakýkoliv response.🤠

Upraveno uživatelem NorleN

Omlouvám se, už je to tam dopsané. Jinak momentálně mám 75 hodin.

Upraveno uživatelem NorleN
  • Děkuji 1

Ahoj Domčo, či NorleNe

jak je ti to příjemnější,

jelikož byl pro tebe otevřen, což by Karn neudělal jen tak pro někoho. A vkládá do Tebe důvěru. A abych shrnul Tvou žádost. 

O věku, který splňuješ se netřeba bavit. Odehrané hodiny věřím, že porostou rychle nahoru! Zkušenosti jakožto admin máš! Jen jako admin se té komunikaci s hráči bohužel nevyhneš pokaždé. Ale věřím, že to pro Tebe nebude problém. 

Takže Můj výsledný verdikt je ANO!

Jen mi třeba na Discord zašli tvé odehrané hodiny na ostatních AWP serverech. 

Přeji hezký zbytek dne 

• To se mi líbí 1

Ahoj Maty, díky za kladnou odpověď, na ostatních serverech od funplaye jsem nehrál, ani nemám zájem být na ostatních serverech adminem, pouze do budoucna CoD server.

Zdarec Norlene 

+ Věk

Žádost - je přehledná 

Máš zkušenosti s adminem 

Komunikace - Chováš se slušně a nejsi vulgární - Viděl jsem tě snad jen jednou vybouchnout a i tak jsi nenadával 🙂

/Hodiny - Hodin máš málo ale vídám tě tam každý den 

Nemám s tebou žádný problém. Ano

• Děkuji 1
  • Upvote 1

Ahoj Nolene

Já si myslím že vše co bych zmínil je zmíněno již výše 

takže abych to zkrátil za mě máš absolutně ANO není co dodat.

• Děkuji 1

No čau NorleNe 😄 žádost máš hezkou a dokonce máš stejné jméno jako já takže to už je takový malý plus.. No nebudu zdržovat a vrhnu se na to!

Věk máš v pořádku!

Tvé chování je v naprosté pohodě! Nikdy jsem s tebou neměl potíže.

Komunikace 

Ta žádost je slušná!

Určitě je super že máš zkušenosti s adminováním 🙂

Hodiny sice nesplňuješ ale to se určitě zlepší. Na serveru jsi hodně často takže ti to mohu odpustit. 

! ANO! 

Z mé strany by to bylo vše a věřím že budeš členem našeho A-teamu. 

Přeji hezký zbytek dne a zatím ČAU! 

• To se mi líbí 1

Ano, samozřejmě to vím, ale přijde mi osobnější poděkování přes zprávu.

• Upvote 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.