Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Dobrý deň,

Volám sa Martin (SkillsWinner) a chcel by som požiadať o admin práva 

Mám 16 rokov, bol som admin na už nefungujúcom serveri GamingHard.cz  a študujem Grafik Digitálnych médií a na serveroch funplay som odohral dokopy minimálne 85 hodín, ban som nemal mic mi ide a všimol som si že tam často niesú admini a ja som na servery AK/M4 dosť často každý deň a väčšinou sú tam cheateri a niekedy kým tam dojde admin tak odídu. Tak som chcel len pomôcť serveru. Keby ste ma chceli kontaktovať tak ma kontaktujte na email: minec9047@gmail.com alebo na discord: SkillsWinner #3641 . Aktívny som od tej 11:00 do 20:30

Steam profil: 

Ďakujem vopred a dúfam že mi dáte toho admina na AK/M4

Upraveno uživatelem Skills_Winner
Nebolo tam všetko, čo tam malo byť :)

před 24 minutami, B!g 5m0k3 napsal:

https://gaminghard.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=209&sid=8d8aa01dabb7724ba7d38dd321025a98

Tak koľko máš rokov? 16 alebo 19??

Zabudol si link na steam profil.

16 veď lebo?

před 20 minutami, Skills_Winner napsal:

16 veď lebo?

Jaj tam tam t bolo tak ze .ma chceli za admina tak som musel napisat ze 19 kvoli kontrole lebo to kontroloval niekto a bolo to 18 Plus

před 24 minutami, B!g 5m0k3 napsal:

https://gaminghard.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=209&sid=8d8aa01dabb7724ba7d38dd321025a98

Tak koľko máš rokov? 16 alebo 19??

Zabudol si link na steam profil.

mozme to ist ked tak resit na ts alebo discord

Vzhledem k tomu, že jsi podal nepravdivé informace v žádosti na jiný portál, tak si myslím, že by se ti nedalo věřit. 
Můj názor 

• To mě mrzí 1

před 10 minutami, M A T Y napsal:

Vzhledem k tomu, že jsi podal nepravdivé informace v žádosti na jiný portál, tak si myslím, že by se ti nedalo věřit. 
Můj názor 

to bolo len kvoli tej jednej veci co som popisal vyssie inak by som tam dal normalne co som mal v tedy 15 a preto ma aj prvý krát prijali len potom som si ich nechal odobrať kvoli tomu ze uz na servery nikto nehraval a ked sa to rozbehlo tak som chcel znova len som nebol taky aktivny vtedy

Upraveno uživatelem Skills_Winner

Správa nie na serveroch otrasné, spam v čete, písanie adminom aby sa ti vyjadrili k žiadosti ti taktiež moc nepridáva, neverím, že si tu odohral 85 hodín.

Žádost se zamítá, nevhodné chování na serveru.

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.