Jump to content

Žádost o akademika

LCZ_LampionManCZ
 Share

Recommended Posts

Toto je žádost o akademika prosím o celé přečtení a neodvrhnutí mě kvůli mému věku děkuji

• Je mi 13
  • 3 bany. První ban jsem dostal protože jsem byl nový dal jsem free kill vdčku a nevyjádřil jsem se k tomu protože jsem nechápal co to znamená grab adminem. Druhý ban jsem dostal protože jsem misskliknul a málem dal mfk. Třetí ban jsem dostal protože jsem dal mfk protože mi nedošlo to že pokud nesplní všichni tak nemůžu potrestat ani jednoho a zabil jsem všechny tčka.
  • Mám nahráno 350 hodin plus to co jsem odehrál ještě na starém fun jail serveru.
  • Nejsem.
  • Jsem na 100%
  • Mikrofon mám a chuť komunikovat mám skoro vždy (nemám chuť komunikovat když mám hodně špatnou náladu
  • Jail Break
  • Řekl bych že by na serverech měl být někdo kdo bude fungovat než příjdou ostatní admini/akademici ze školy či z práce pravidla znám velmi dobře a také chci na těchto serverech udržovat pořádek protože podle mého mínění má funplay velkou budoucnost a budu rád když se na tom budu podílet.
  • https://steamcommunity.com/profiles/76561198065475618/

+ Mluvím velmi dobře Anglicky (píšu velmi dobře někdy se sice zadrhnu ale to se občas stane každému).

+ V těchto programech bohužel zručný nejsem

PS: Píšu tuto žádost znova ale tentokrát o akademika protože si nejsem jistý jestli je možné získat akademika a ne admina když mi není 17 ani 15

Děkuji za přečtení a dejte mi prosím šanci

LampionManCZ

• Karn locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.