Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Toto je žádost o akademika prosím o celé přečtení a neodvrhnutí mě kvůli mému věku děkuji

• Je mi 13
  • 3 bany. První ban jsem dostal protože jsem byl nový dal jsem free kill vdčku a nevyjádřil jsem se k tomu protože jsem nechápal co to znamená grab adminem. Druhý ban jsem dostal protože jsem misskliknul a málem dal mfk. Třetí ban jsem dostal protože jsem dal mfk protože mi nedošlo to že pokud nesplní všichni tak nemůžu potrestat ani jednoho a zabil jsem všechny tčka.
  • Mám nahráno 350 hodin plus to co jsem odehrál ještě na starém fun jail serveru.
  • Nejsem.
  • Jsem na 100%
  • Mikrofon mám a chuť komunikovat mám skoro vždy (nemám chuť komunikovat když mám hodně špatnou náladu
  • Jail Break
  • Řekl bych že by na serverech měl být někdo kdo bude fungovat než příjdou ostatní admini/akademici ze školy či z práce pravidla znám velmi dobře a také chci na těchto serverech udržovat pořádek protože podle mého mínění má funplay velkou budoucnost a budu rád když se na tom budu podílet.
  • https://steamcommunity.com/profiles/76561198065475618/

+ Mluvím velmi dobře Anglicky (píšu velmi dobře někdy se sice zadrhnu ale to se občas stane každému).

+ V těchto programech bohužel zručný nejsem

PS: Píšu tuto žádost znova ale tentokrát o akademika protože si nejsem jistý jestli je možné získat akademika a ne admina když mi není 17 ani 15

Děkuji za přečtení a dejte mi prosím šanci

LampionManCZ

Na akademika musíš mít minimální věk 15.

+3 bany je moc

NE

• To se mi líbí 1

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Akademiky si vyhlížíme z řad hráčů, pokud vidíme schopnosti, znalosti a jejich uplatňování ku pomoci ostatním. O tuto pozici nelze žádat.

LOCK

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.