Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
  • 1
Návštěvník ♡ 𝑀𝒾𝓁𝓀𝓎 ♡

Ban

Návštěvník ♡ 𝑀𝒾𝓁𝓀𝓎 ♡

Ahoj píšu tu za moji holku, jelikož ona je stydlín a asi by si o to nenapsala o UB. Takže jde o to že Moje přítelkyně hraje csko chvilku a chtěla by hrát na vašem CS GO serveru se mnou jelikož tam je fajn komunita. Jde o to že Moje přítelkyně tam nikdy nehrála ale má tam ban a to kvůli jejímu bratrovy  ten asi kdy si hrál na vašem serveru a dostal ban nejspíše IP a ne na Steam Id nebo tak a já se chci zeptat jestli by šlo nějak zrušit ban či to nějak domluvit nebo tak její bratr už na váš server nepůjde tak se ptám jestli by šlo nějak domluvit či odstranit ban jméno přítelkyně je ♡ 𝒜𝓃𝓃𝒾𝑒 ♡ a jméno bratra na serveru bylo nejspíše Gintr

. předem děkuji a přeji příjemný den či příjemný večer 🙂 

S pozdravem ♡ 𝑀𝒾𝓁𝓀𝓎 ♡

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

• 0

Bohužel, unban se musí koupit.

• To mě mrzí 1

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

• 0

a jak si mohu koupit unban popřípadě a navíc máte požádat o UB takže to je trochu chaostické 😄  první žadám potom kupuji ne? 😄 

• 0

No, nevíme jak dlouho už má ban, ale určitě déle než týden, což už je zbytečné žádat o UB, protože admini nemusí mít navždy u sebe dema... 

A zkuste se domluvit s majitelem portálu The [G]amerX...

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

• 0

Ahoj promiň ale čtu to až teď hele popravdě nevím ani kdy byl ten Ban danej chápu že Admini nemají dema na furt já jen tenhle ban už je podle mě chvilku danej jo já jsem se jen chtěl slušně zeptat zda by to nešlo nějak vyřešit. plně vás chápu že Admini mají denně milion banů a milion řešení. a že nebudete mít dema furt jen to byl dotaz jestli stím neco půjde udělat Děkuju že jsi se na to alespoň podíval a dal svůj názor 🙂  vážím si toho. jinak s Majitelem portálu bude asi nejlepší se ptát přes DS že? 😄 

• 0

Ahoj, demá držíme 7 dní od udelenia banu. Tvoja priateľka má rovnakú IP ako cheater, preto sa nemôže napojiť, pôvodný ban neviem nájsť. 

• 0

Aha a půjde to nějak zrušit? a má to cenu vůbec nějak řešit s Majitelem portálu? chtěl bych aby tam mohla hrát protože jako jediný tam jsou v klidu lidi.moc bych chtěl aby se to nějak vyřešilo. jinak omlouvám se že to neni podle vzoru o UB a jestě že to neni ve správné sekci.

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.