Jump to content
  • 2

Ban

Rate this question

Guest ♡ 𝑀𝒾𝓁𝓀𝓎 ♡
 Share

Question

Guest ♡ 𝑀𝒾𝓁𝓀𝓎 ♡

Ahoj píšu tu za moji holku, jelikož ona je stydlín a asi by si o to nenapsala o UB. Takže jde o to že Moje přítelkyně hraje csko chvilku a chtěla by hrát na vašem CS GO serveru se mnou jelikož tam je fajn komunita. Jde o to že Moje přítelkyně tam nikdy nehrála ale má tam ban a to kvůli jejímu bratrovy  ten asi kdy si hrál na vašem serveru a dostal ban nejspíše IP a ne na Steam Id nebo tak a já se chci zeptat jestli by šlo nějak zrušit ban či to nějak domluvit nebo tak její bratr už na váš server nepůjde tak se ptám jestli by šlo nějak domluvit či odstranit ban jméno přítelkyně je ♡ 𝒜𝓃𝓃𝒾𝑒 ♡ a jméno bratra na serveru bylo nejspíše Gintr

. předem děkuji a přeji příjemný den či příjemný večer 🙂 

S pozdravem ♡ 𝑀𝒾𝓁𝓀𝓎 ♡

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Ahoj promiň ale čtu to až teď hele popravdě nevím ani kdy byl ten Ban danej chápu že Admini nemají dema na furt já jen tenhle ban už je podle mě chvilku danej jo já jsem se jen chtěl slušně zeptat zda by to nešlo nějak vyřešit. plně vás chápu že Admini mají denně milion banů a milion řešení. a že nebudete mít dema furt jen to byl dotaz jestli stím neco půjde udělat Děkuju že jsi se na to alespoň podíval a dal svůj názor 🙂  vážím si toho. jinak s Majitelem portálu bude asi nejlepší se ptát přes DS že? 😄 

• 0

Aha a půjde to nějak zrušit? a má to cenu vůbec nějak řešit s Majitelem portálu? chtěl bych aby tam mohla hrát protože jako jediný tam jsou v klidu lidi.moc bych chtěl aby se to nějak vyřešilo. jinak omlouvám se že to neni podle vzoru o UB a jestě že to neni ve správné sekci.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.