Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
SCARLXRD

žádost o akademika na jb #1

Recommended Posts

Dobrý den, jmenuju se Lukáš je mi 15let.Chtěl bych se stát akademikem na serveru jb#1. Na serveru jb už hraju cca 3měsíce a mám tam nahráno 84hodin.Na serveru sem nikdy neměl ban a ani na žádném jiném potralu jsem nebyl admin.Na serveru znám pravidla a příkazy mám funkční mikrofon a mám discord.Moc rád komunikuji sem pohodovej člověk někdy se dokážu naštvat ale to jenom někdy.Na serveru se chci stát akademikem protože mě už hodně štve když admin není na serveru a někdo tam dáva fk a td. Zde je odkaz na můj steam profile https://steamcommunity.com/profiles/76561198869506482/.

S pozdravem Lukáš.

v Životě jsem tě tam neviděl, žádost vypadá strašně a Akademiky si vybíráme sami

NE

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.