Jump to content

Žiadosť o admina Scout FLyingman

Stacho
 Share

Recommended Posts

Zdravím volám sa Martin mám 23 a chcel by som dostať admina pretože tam nikdy nebýva. Ban nemám žiadny. Hodín neviem kolko mám ale určite vela. Admin  by som tam mal byť preto lebo tam nik nie je a som dospelý chalan čo vie použiť hlavu a postará sa o poriadok . Všetko ohladom serveru ovládam a všetko spĺňam Odkaz na profil:https://steamcommunity.com/id/stachooo/

• V.I.P.

Nazdar Stacho

Poradím ti, skôr si uprav žiadosť podľa predlohy tak ako má vyzerať. Myslím, že pokiaľ máš 23 rokov tak si s tým dáš povedať, keď sa popozeráš ako to tu chodí..

Príkazom /played zistíš koľko máš na serveri nahraté a kedy si sa na server pripojil prvýkrát.

• V.I.P.

Ahoj Stacho 

Prepáč , ale vôbec si si nedal záležať na žiadosti ,to znamená ,že nestojíš moc za veľa a budeš flákať povinnosti admina. 

Uprav svoj bod kde musíš mať koľko hodín máš  na servery. Za mňa zatiaľ NIE 

GOOD LUCK/HAVE FUN 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.