Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Zdravim,

aky je Vas nazor na VARiable "sv_prime_accounts_only 1"?

Dakujem.

• To se mi líbí 1

Ahoj,

bylo by to pěkný, ale stejně by byli podvodníci na našich serverech, sice méně, ale stále by byli. 

Pokud je cheater na serveru, tak stačí napsat nám adminům na discord nebo jít do spectu, natočit demo [record název (název nejlépe podle jména podvodníka)], kde musí být vidět podvodníkovo SID (status do konzole) nebo stačí dodatečně screenshot  SID, a pak nám ho poslat na discord do místnosti report-hrace.

• To se mi líbí 2
  • Haha 1
  • To mě mrzí 1

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Zkusil jsem discord včera večer a odepsáno mi bylo  hned - za mě super věc 😉  palec hore 👍

Když bude jen  Prime only tak tu bude o dost méně lidí - podle mě by to byla škoda. Každého musí potěšit dát cheatera 🙂 

• Downvote 1

@spanky - Pochybujem, ze by bolo menej ludi, pretoze po F2P update dostali automaticky prime vsetci, ktori mali csgo kupene (aj bez pripojenia telefonneho cisla), takze non-prime maju len ludia, co hraju F2P csgo.

Hravam len AWP Server, ktory som objavil nedavno a z dvojtyzdenneho pozorovania som zistil, ze priblizne minimalne 1/4 F2P (non-prime) hracov nie je cista.
Co sa tyka potesenia z "dat cheatera", tak mi to pride zdlhave a kontraproduktivne, pretoze nahravanie a upload dema zaberie viac casu ako F2P cheaterovi vytvorenie noveho uctu.
Kazdopadne sa skusim pripojit na discord, aj ked je to po vyse 10 rokoch kazdodenneho pouzivania teamspeaku docela nezvyk.

@maRT,

Ano, většina non-prime hráčů podvádí, ale máme AntiCheat a už docela předem víme, kdo cheatuje a kdo ne a když dostane podvodník perma ban, tak za novej účet se už nepřipojí (Nevím jestli už teď nebo se ještě na tom maká..).

• To se mi líbí 1

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

NON-PRIME hráči si vo väčšine prípadov sťahujú shit free cheaty, takže majú do dvoch dní VAC.

Dakujem za unlock.

@MrCaMp3R- ip ban nie je riesenie...

@Karn- zrejme nehravas awp, pretoze o ubytku cheaterov na vasich serveroch nemoze byt rec, v priemere aspon minimalne dvaja za hodinu (z toho jeden uplne jasny) 

@B!g 5m0k3- non-prime maju hru zadarmo, takze im nerobi problem spravit zadarmo novy ucet a znova sa napojit na server.
Nechcel som to rozpisovat hned v prvom prispevku, ale povodny dovod zalozenia tohto vlakna bolo to, ze som videl opakovane tych istych uz 2-3x zabanovanych cheaterov.
Dostane ban a za hodinu je zase napojeny a niektori si daju este aj rovnaky nickname.

Napriklad konkretne na vsetkych tychto si pamatam:

http://sourcebans.fakaheda.eu/sbans_247634/index.php?p=banlist&searchText=christianjanec
http://sourcebans.fakaheda.eu/sbans_247634/index.php?p=banlist&searchText=Flusha
http://sourcebans.fakaheda.eu/sbans_247634/index.php?p=banlist&searchText=CHEATY

*toto je len par 3x zabanovanych hracov, co si nezmenili meno medzi banami a pamatam si ich; v konecnom dosledku ich je niekolkonasobne viac

Po pravdě už z logického hlediska nechápu, když víte, že by se aspoň nějaká část hráčů s cheatama odfiltrovala, tak proč to nezavést ? Aspoň dojde  trochu k narovnání a už nejedenkrát se stalo, že nikdo z Admin teamu hodinu dotyčného nezabanoval, což pak má dopad na zbytek hráčů, kteří třeba hrají na rank. 

Druhá stránka věci je, že pokud nebudete mít v danou dobu nikdo čas, což může být třeba pozdě večer apod., tak to akorát odrazuje zbylé hráče hrát na serveru.

Pro zlepšení kvality hry by to byl určitě přínos.

Upraveno uživatelem kiCkZ

Tak aby bylo jasno nikdy nezakážeme non prime hráčům přístup na servery. Cheateři jsou bohužel součásti každé hry a pokuď si na to nemůžeš zvyknout tak nemůřeš hrát žádnou hru .

• To se mi líbí 3

banner.png

Rastíkovo hlášky - 2018 ?

• ,Budu pěstovat BitCoiny'
  • ,Mám zažalovanej účet'

Pokud argumentuješ tím, že je to všude, tak ano někde to je víc někde míň určitě záleží na samotném herním studiu kolik hodlá investovat do bezpečnosti svých her. Nicméně pokud můžeš nějakým způsobem zkvalitnit situaci z pohledu bezpečnosti na serveru, tak to určitě není ke škodě. Samozřejmě je to tvůj server, takže to respektuju, nicméně moc cheatů ten váš systém aspoň co jsme hlásili nedetekoval. Je na serveru aspoň nějaká autodetekce a následný perma ban nebo něco co by si automatizovaně řídilo detekované cheaty ? Díky

Nenavrhoval by som bez statistiky dat sv_prime_accounts_only "1", vcera som zacal robit statistiku a za 2 hodiny ani jeden objaveny cheater....

Jedine, co navrhujem je spravit nejaky kompromis:
Napriklad pridat non-prime hracom tag F2P
- admini a hraci budu mat aspon lepsiu prehladnost a budu vediet skorsie reagovat
- na alliedmods som o tom nasiel 3 vlakna, takze je to mozne
- priklad pouzitia, napr.: [SK|F2P]

@kiCkZ- Nejaky anticheat je "FUNPLAY Anti-Cheat (FPAC)" (2.8.5) by The [G]amerX
banlist: http://sourcebans.fakaheda.eu/sbans_247634/

• To se mi líbí 2

Nevím co se tu furt řeší je to úplně jednoduché. Pokud nikdo z AT není aktivní natočím demo postnu ho spolu ze sid do stížností a pokud se prokáže cheating hráč bude zabanován. 

//A zakázat f2p hráčům přístup na server je blbost, né každý má v plánu cheatovat. 

Upraveno uživatelem Storno
dodatek do textu
  • To se mi líbí 2

Forum je priestor pre otvorenu diskusiu v ktorej ma kazdy pravo vyjadrit svoj nazor.

Bohuzial v casoch, ked hravam nie su vacsinou na serveri administratorske zlozky a nemozes od vsetkych hracov chciet, aby nahravali dema a volali adminov.

Ked sa pozries vyssie, tak som nikde nenavrhoval zakazat pristup F2P hracov, len som chcel rozprudit diskusiu o probleme, ktory sa neriesil, pretoze istu dobu bola podla mna situacia vazne neunosna - ale pocitovo sa to v poslednej dobe pozitivne zlepsilo.
Je to moj osobny nazor a tato cas fora sa vola "navrhy a napady", takze myslim, ze som sa tu k tomu mohol vyjadrit.

• To se mi líbí 1

Podle mé zkušenosti bych toto nezaváděl, na AWP Serveru hraji cca 1 hoďku denně, zatím jsem potkal jen 2 hackery za týden, cojž je podle mně velmi málo.

• To se mi líbí 1

A nutno dodat že jsou tu i admini kteří by toto měli řešit, ale chápu že někdy nemají čas a prostě mají něco jiného na práci, VAC toto asi nevyřeší i když nějáké ty hacky jsou fakt detekovatelný, jak už si většina CS:GO komunity myslí, VAC je docela rozbitej Anti-cheat.

Upraveno uživatelem LordKebab20
  • To se mi líbí 1

Prostě hráči musí točit dema nahlašovat to sem na forum, když admini nemají čas. Jiná možnost není. A pokud hráči ty dema netočí, tak jim je to asi jedno, že jim někdo kazí hru pomocí cheatů.

• To se mi líbí 4

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Připojte se ke konverzaci

Můžete nyní zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet přihlaste se nyní pro odeslání příspěvku s vaším účtem.

Návštěvník
Odpovězte na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.