Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Maslo <3

Neprávom zadaný ban

Recommended Posts

csxd Dostal som neprávom zadaný ban na server všetkých fun módou neviem začo a od koho takže prosím vysvetlenie a ak mi tu niekto bude chodiť že za unban sa možem iba vykúpiť tak get out pls thanks and now ako je to s tým banom a prečo dakujem 🙂 meno na steamu- Mašľo ❤️

- Je zákázáno využívat chyb hry nebo mapy!

Ahoj, ban je oprávnený.

Ak vyklopíš ako si si bugoval money na fun servery, tak ti to možno skrátim na dva dni.

• Jsem zmatený 1

24 minutes ago, B!g 5m0k3 said:

- Je zákázáno využívat chyb hry nebo mapy!

Ahoj, ban je oprávnený.

Ak vyklopíš ako si si bugoval money na fun servery, tak ti to možno skrátim na dva dni.

Money som nijak nebugoval dostával som to od kamaráta ktorý mi to poslal a po dalšie nejake money asi 20 cca som mal našetrene z mapy čo bola sama bugnuta teda chyba servera kedy sa pokazil a bola tam voda bol do deadmatch všetcy sa zabijali zapol som si safe cash a na vode plávali 10000000 penazi LOL money mi poslal kamarát sumíček

Za dva mesiace nie je v log nikto, kto by ti niečo poslal, okrem sumčeka ktorý ti poslal nejakých 5 mega. Za to si už včera pekne rozdával money.

před 32 minutami, Maslo ❤️ napsal:

Money som nijak nebugoval dostával som to od kamaráta ktorý mi to poslal a po dalšie nejake money asi 20 cca som mal našetrene z mapy čo bola sama bugnuta teda chyba servera kedy sa pokazil a bola tam voda bol do deadmatch všetcy sa zabijali zapol som si safe cash a na vode plávali 10000000 penazi LOL money mi poslal kamarát sumíček

Ako som už napísal, bugy máš nahlásiť a nie ich využívať, Ban je oprávnený.

55 minutes ago, B!g 5m0k3 said:

Za dva mesiace nie je v log nikto, kto by ti niečo poslal, okrem sumčeka ktorý ti poslal nejakých 5 mega. Za to si už včera pekne rozdával money.

Ako som už napísal, bugy máš nahlásiť a nie ich využívať, Ban je oprávnený.

nakolko mam že ten ban ? ................ lebo to som sa ešte nedozvedel keĎ som bol zabanovaný 🙂

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

toto nieje k tomu ale nemožem pisať na forko sumčeka takže 🙏prosím vas admin team chlapec čo ma medailu za vernosť skiny bude cheatovať 🙂 ako keby nemal čo robiť šitný anticheat z bazošu 🙂 pojme na discord porosrávať sa prosím lebo mi ide hlava🤯........

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Upraveno uživatelem Maslo <3

Ban nemáš za cheaty ale za bugování peněz a zneužívání chyb mapy.

Ban je právoplatný a teď už se tu jenom hádáme 

LOCK

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.